Saranda Coast Realty and Hiking

€ 165.000

Апартамент за продажба

#19876721

Vlora Perfecture, Saranda

64 кв.м.

1

2-ри

За почивка Инвестиционен Краткосрочен наем

Spartak Xhuvani

Лице за контакт / Saranda Coast Realty and Hiking

Специални обяви

Категория

Апартамент

Предлага се за

продажба

ID

19876721

Цена

€ 165.000

Цена на кв.м.

2.578 €/кв.м.

Подробности за имота

Квадратура

64 кв.м.

Етаж

2-ри

Асансьор

Да

Нива

1, Вътрешно стълбище

Разстояние от море

500

Спални

Дневни

1

Спални

1

Бани

1

Кухни

1

Подробности за конструкцията

Година на строеж

Големина на тераси:

13 кв.м.

Гледка

Климатик

Блиндирана врата

Светъл

Карта

Vlora Perfecture, Saranda